Jdi na obsah Jdi na menu

HCSV vs BAK Trutnov

27. 1. 2020

Ve středu 22.1.2020 se hrály zápasy 34.kola  Rodos Dvůr Králové nad Labem vs HC MOSTEČTÍ Lvi, HC Děčín vs HC Řisuty, HC Draci Bílina vs HC Vlci Jablonec a zápas na který se podíváme  HCSV vs BAK Trutnov. Utkání začalo v 18:00 na stadionu ve Vrchlabí.

V 1. třetině padly hned 4 góly a to do branky Trutnova. První gól dal hráč s číslem 74 Lukáš Kastner 1-0. O minutu a 57 sekund se trefil Petr Sýkora (37) 2-0. Jako další v pořadí se do branky Trutnova trefil Jan Hlaváč (27) 3-0. V 1. třetině se stihnul po druhé Petr Sýkora (37) 4-0.

2.třetina byla pro Trutnov o něco horší. Trutnov si dal ukázkového vlastence kterého si na konto připsal hráč z Vrchlabí Marek Voženílek (34) 5-0. Gól který dal David Chalupa (79) byl ukázkou skvělého stínění Jiřího Hozáka před brankou Trutnova 6-0.

Ve 3. třetině se skóre posunulo po 8 minutách a to když se trefil Štěpán Havránek (14) 7-0. Poté už se nikdo neprosadil a zápas skončil výsledkem 7-0 pro Vrchlabí.